Produkty

Nákupní košík

Počet položek: 0 položek
Celková cena: 0 Kč

Obchodní a dodací podmínky

A) Registrace a ochrana osobních údajů

Registrace zákazníka není povinná, je pouze výhodná pro zákazníka, který v mém e-shopu nakupuje opakovaně.

Podle zákona 101/2000 Sb. Vámi sdělené údaje využívám výhradně pro realizaci vlastního obchodu a jiným stranám je neposkytuji ani neslouží k jiným účelům.

Od 25.5.2018 platí nová pravidla pro nakládání s osobními údaji známá jednotnou zkratkou GDPR, na základě těchto pravidel mne můžete požádat o vymazání Vašich údajů a zrušení registrace

B) Záruční podmínky

Jak je již patrné z úvodu mých stránek, obchoduji s použitým zbožím, na které se nevztahuje žádná záruka.

V případě měřících přístrojů a jiných funkčních celků upozorňuji na jejich popis. Většinu přístrojů, pokud je to technicky možné, zkouším a kontroluji a poté se snažím co nejlépe popsat jejich stav a funkčnost. Proto prosím věnujte mému popisu pozornost, abychom se vyhnuli nějakým nedorozuměním. 

C) Způsob platby 

Platby přijímám výhradně bezhotovostně. Na dobírku nezasílám. 

Platební údaje Vám sdělím po zpracování objednávky spolu s náklady na zaslání.

Po připsání dané částky na můj účet zboží zasílám nebo se dohodneme na jiném způsobu převzetí.

NEJSEM PLÁTCEM DPH!

D) Převzetí zboží

Převzetí zboží je možné několika způsoby. Domnívám se, že základním vodítkem pro výběr způsobu převzetí budou vlastnosti daného předmětu.

1. Drobné a nerozbitné předměty do 20 kg lze zaslat poštou.

Zásilky do 2 kg zasílám doporučeně, od 2 kg do 20 kg "Balíkem Do ruky" nebo "Balíkem Na poštu". Náklady na zaslání počítám u každé zásilky individuálně dle tarifu České pošty, nezdražuji zbytečně své zboží náklady na zaslání stanovenými paušálně.

Balné účtuji ve výši 5,- Kč za každých 500g objednaného zboží.

2. Velké a těžké nebo naopak křehké a citlivé přístroje je možné odebrat osobně na mé adrese v Českém Šternberku.

E) Technické a organizační poznámky 

Jak jsem již uvedl v úvodu - neváhejte se mne tázat na nabízené věci. Pokud mohu doporučit, zvolte raději e-mail než telefon, protože ne vždy jsem schopen hovor převzít.

Vzhledem k tomu, že mě většina z Vás zná s dřívější doby (od r.1991 do r.2007), kdy jsem provozoval Elektrobazar v Michli v Praze 4 v ulici U plynárny, nebude nutné více na tomto místě psát.

Jinak upozorňuji, že na nové adrese se nenachází nová provozovna, ale pouze výdejní místo, bohužel jediné místo, kde můžete vidět mé zboží jsou tyto stránky...

Zboží za odvoz